Changan Üniversitesi-Z

Changan Üniversitesi-Z

$13,400

*Düşük yapılandırma fiyatı yalnızca referans amaçlıdır, belirli fiyatlar için bizimle iletişime geçin

 

The Changan UNI-Z petrol compact SUV pairs a 1.5T engine with a 7DCT gearbox. Here is what importers and dealers should weigh before ordering this model.

Bu modelle ilgileniyorsanız veya başka otomotiv ihtiyaçlarınız varsa, lütfen aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Otomotiv ticaretinde on yılı aşkın deneyimimizle, tüm sorunlarınızı çözmek ve ihtiyaçlarınız için en iyi çözümleri sunmak için buradayız.

 

Kategori: Etiketler: ,

 

 

 

Not every profitable order has to be an electric one, and I get uneasy when dealers stop believing that. There are still plenty of territories where a well-priced, well-equipped petrol compact SUV outsells anything with a charging cable, and pretending otherwise costs you money at your own expense.

The car I want to walk you through sits in exactly that gap. The Changan UNI-Z has an electrified sibling doing the rounds under a similar name, and I am deliberately leaving that one out of this article. What follows is the pure-combustion version only — one engine, one gearbox, no battery to explain and no charging behaviour to manage. If that sounds narrow, good. Narrow is what lets you price it aggressively and sell it without a lecture.

Dış

The first thing your customers will do is judge it against the SUVs they already know, so let me hand you the comparison that actually matters on a forecourt. At 4,730 mm long, 1,890 mm wide and 1,660 mm tall, this car sits toward the larger end of the compact class — bigger than the segment average, still comfortably short of a mid-size footprint. That is a genuine sales asset, because it lets a buyer feel they got the roomy option without paying for or parking a large vehicle, and that feeling closes deals in a way a dimension table never does.

Then there is the wheelbase, and if you remember one number from this whole article, make it this one. At 2,795 mm it is unusually long for a compact SUV, which is the real reason the cabin feels bigger than the outside suggests. On the road it pulls a second shift as well, smoothing the ride, because a generous span between the axles copes with broken surfaces more calmly than a short, choppy one. Send your demo car down rough tarmac rather than a motorway spur, and let the car argue for itself.

Where I would keep your marketing feet on the ground is the design language. The styling is sharp and distinctive, which will photograph beautifully and pull showroom traffic, but the wheel package tops out at modest proportions for the body size. In a market that reads big rims as status, that gap between the look and the rolling stock is something your sales staff should acknowledge rather than dodge. Customers ask. Answer them honestly and move on.

Iç

Compact SUV buyers in most markets are really shopping for a family vehicle, whatever badge the segment happens to wear, and this cabin understands that better than most. Head and shoulder room are genuinely good for the class. Rear passengers get usable legroom rather than the token amount some rivals offer, and the boot swallows a weekly shop plus a folded pushchair without a negotiation. Those are the practical tests buyers run silently in their heads while a salesperson talks, and this car passes them.

The layout itself is modern and screen-led, with the controls that matter still available as physical items where your hand naturally falls. I would argue that combination is the correct answer for markets transitioning away from older, button-heavy cars — enough novelty to feel current, enough familiarity that nobody is hunting through a menu at a roundabout.

Now the honest caveat, and there is one. Materials are competitive for the price position rather than impressive in absolute terms, and the infotainment package was authored for Chinese-market users, which matters more than most importers budget for. Depending on where your units land, expect mapping, language and voice features to need localisation before they feel native. Ask your supplier for the localisation timeline in writing, and do not let a delivery date be confirmed until you have it in hand. If your customers meet an interface that behaves like a foreign object, they will read the whole car as unfinished — unfair, but entirely predictable.

Güç Aktarma Organları ve Şasi

Under the bonnet is a 1.5-litre turbocharged four producing 136 kW and 310 Nm, paired with a seven-speed dual-clutch transmission and driving the front wheels. Those figures look tidy on a sheet, and the character behind them matters more than the numbers. Torque is strong for the class and arrives early enough that overtaking and hill work feel relaxed rather than strained. A claimed 0-100 km/h time of 7.4 s is respectable without being a headline, and nobody shopping this segment benchmarks that figure anyway — they judge whether the car feels effortless on the school run and the motorway merge, and it does.

The gearbox, though, is the part I would brief your service team on before the cars land, because it is where complaints come from when nobody prepares the ground. A seven-speed dual-clutch is quick and efficient when driven normally, and it rewards smooth inputs, but it will not behave like a traditional torque-converter automatic in crawling traffic. Some low-speed hesitation is normal. It is not a fault, and it is not something your workshop can fix, so the only sensible countermeasure is a conversation at handover. Get that right and the owner never mentions it. Skip it, and you will hear about it for three years.

The commercial reality is the part I would raise with you directly, and it is not comfortable to write. This vehicle runs on pure petrol, and pure petrol powertrains face tightening emissions and fleet-average regulation in a growing number of destination markets, with some territories eventually making a model like this expensive or simply impossible to place. That is not a reason to walk away. It is a reason to check the rules where you actually intend to sell, and to work out which of your markets still have a decade of petrol demand in front of them. Where they do, the Changan UNI-Z is a straightforward, well-equipped, conventionally engineered SUV that earns its margin on simplicity rather than on novelty — and I would argue that is precisely its appeal.

SSS

Q: Is this the plug-in or the petrol version we are discussing?

A: Petrol only, and I want that unambiguous before you read another line. What this article covers is the pure-combustion Changan UNI-Z, the 1.5T model with a seven-speed dual-clutch transmission and no electric drive of any kind, anywhere in the specification. There is a separate electrified variant doing the rounds on the market under a similar name, and it is not what you are being offered here.

Q: Where does it make sense to sell this car?

A: In markets where petrol still dominates and charging infrastructure is thin — smaller cities, provincial regions, and any territory where buyers value mechanical simplicity over electrification. It also suits dealers who want a low-fuss product their existing workshop can service without retraining anyone. Sell it where those conditions hold and it performs. Force it into a market that has already moved on, and it will sit on your lot until you discount it.

Q: Is the dual-clutch gearbox a concern for reliability?

A: Not for reliability itself. It is a wet-clutch, well-established design, and looked after properly it is fine. What you will get is a question about behaviour rather than durability. Drivers used to a conventional automatic will notice the difference at very low speed, so explain it at handover rather than waiting for the first complaint to arrive. Keep to the fluid service schedule and there is nothing in this gearbox to frighten a competent workshop.

Q: What should an importer nail down before placing an order?

A: Confirm the engine and gearbox specification in writing first, since the name invites confusion with the electrified sibling and that confusion is expensive to unpick once containers are moving. As an importer you should also secure the emissions certification that is valid in your own market, because petrol rules vary sharply from country to country, plus a parts and diagnostic arrangement that does not depend on goodwill.

Q: Can I count on the manufacturer for steady supply and aftersales?

A: Build that guarantee into your agreement rather than assuming it will appear when you need it. Brand recognition is still thin outside this model’s home market, so nobody is going to hand you a ready-made support network. Ask for a written export commitment covering parts, technical documentation and software updates, and get your technicians trained on this specific engine before the first unit is delivered. Do that, and the Changan UNI-Z becomes very easy to live with.

 

 

2026 Changan UNI-Z Smart Yeni Mavi Balina 500Bar PRO2026 Changan UNI-Z Smart Yeni Mavi Balina 500 Bar MAX2025 Changan UNI-Z 500Bar PRO2025 Changan UNI-Z 500Bar MAX
temel Bilgiler
Lansman tarihi2026.032026.032025.052025.05
Vücut seviyesikompakt SUVkompakt SUVkompakt SUVkompakt SUV
Uzunluk * Genişlik * Yükseklik (mm)4730*1890*16804730*1890*16804730*1890*16804730*1890*1680
Enerji türübenzinbenzinbenzinbenzin
Çevre standartlarıUlusal 6Ulusal 6Ulusal 6Ulusal 6
motor1.5T / 192 hp / Sıralı 4 silindirli1.5T / 192 hp / Sıralı 4 silindirli1.5T / 192 hp / Sıralı 4 silindirli1.5T / 192 hp / Sıralı 4 silindirli
Maksimum güç (kW)141141141141
Maksimum tork (N·m)310310310310
Dişli sayısı7777
vites kutusuıslak çift kavramalı şanzımanıslak çift kavramalı şanzımanıslak çift kavramalı şanzımanıslak çift kavramalı şanzıman
Maksimum hız (km / s)200200200200
0-100km/saat hızlanma (s)7.87.87.87.8
WLTC ortalama yakıt tüketimi (L/100km)7.137.137.137.13
Garanti poliçesiÜç yıl veya 100,000 kilometreÜç yıl veya 100,000 kilometreÜç yıl veya 100,000 kilometreÜç yıl veya 100,000 kilometre
Vücut
Uzunluk (mm)4730473047304730
Genişlik (mm)1890189018901890
Yükseklik (mm)1680168016801680
Dingil mesafesi (mm)2795279527952795
Ön iz genişliği (mm)1603160316031603
Arka iz genişliği (mm)1603160316031603
Yüksüz koşullar altında minimum yerden yükseklik (mm)189189189189
Boş ağırlık (kg)1500150015001500
Maksimum yük kapasitesi (kg)1895189518951895
Bagaj kapasitesi (L)638-1425638-1425638-1425638-1425
Yakıt deposu kapasitesi (L)55555555
Araba kapısı sayısı5555
koltukların sayısı5555
Yaklaşma açısı (°)19191919
Kalkış açısı (°)25252525
motor
Yer Değiştirme (mL)1494149414941494
motor ModeliJL473ZQDJL473ZQDJL473ZQDJL473ZQD
Maksimum beygir gücü (Ps)192192192192
Maksimum güç (kW)141141141141
Maksimum net güç (kW)136136136136
Maksimum güç hızı (rpm)5500550055005500
Maksimum tork (N·m)310310310310
Maksimum tork hızı (rpm)1500-40001500-40001500-40001500-4000
silindirSıralı 4 silindirliSıralı 4 silindirliSıralı 4 silindirliSıralı 4 silindirli
motor konumuÖnÖnÖnÖn
Alım biçimiturboşarjlıturboşarjlıturboşarjlıturboşarjlı
Valf yapısıÜstten çift eksantrik miliÜstten çift eksantrik miliÜstten çift eksantrik miliÜstten çift eksantrik mili
yakıt tedarik yöntemiDirekt enjeksiyonDirekt enjeksiyonDirekt enjeksiyonDirekt enjeksiyon
Silindir bloğu malzemesialüminyum alaşımalüminyum alaşımalüminyum alaşımalüminyum alaşım
yakıt sınıfı92 #92 #92 #92 #
Çevre standartlarıUlusal 6Ulusal 6Ulusal 6Ulusal 6
Şasi/Direksiyon
Sürücü formuönden çekişliönden çekişliönden çekişliönden çekişli
Ön süspansiyon tipiMacPherson bağımsız süspansiyonMacPherson bağımsız süspansiyonMacPherson bağımsız süspansiyonMacPherson bağımsız süspansiyon
Arka süspansiyon tipiÇok bağlantılı bağımsız süspansiyonÇok bağlantılı bağımsız süspansiyonÇok bağlantılı bağımsız süspansiyonÇok bağlantılı bağımsız süspansiyon
Direksiyon güç tipiElektrik YardımıElektrik YardımıElektrik YardımıElektrik Yardımı
Tekerlekler/Frenler
Ön/Arka Fren TipiHavalandırma disk tipi / disk tipiHavalandırma disk tipi / disk tipiHavalandırma disk tipi / disk tipiHavalandırma disk tipi / disk tipi
El freni tipiElektronik park freniElektronik park freniElektronik park freniElektronik park freni
Ön lastik özellikleri245 / 50 R20245 / 50 R20245 / 50 R20245 / 50 R20
Arka lastik özellikleri245 / 50 R20245 / 50 R20245 / 50 R20245 / 50 R20
Tekerlek malzemesialüminyum alaşımalüminyum alaşımalüminyum alaşımalüminyum alaşım
Yedek lastik özellikleriTam boyutlu olmayanTam boyutlu olmayanTam boyutlu olmayanTam boyutlu olmayan
Aktif/pasif güvenlik yapılandırması
ABS kilitlenme önleyici fren sistemi●●●●
Fren Kuvveti Dağılımı (EBD/CBC, vb.)●●●●
Fren desteği (BA/EBA/BAS, vb.)●●●●
Çekiş kontrolü (ASR/TCS/TRC, vb.)●●●●
Araç denge kontrolü (ESC/ESP/DSC, vb.)●●●●
Aktif frenleme/güvenlik sistemi●●●●
Şerit değiştirme yardımı●●-●
Şeritte Kalma Yardımı●●●●
Şerit merkezleme●●●●
Şerit kalkış uyarısı●●●●
Yol trafik işareti tanıma●●●●
Yorgunluk sürüş uyarısı---●
DOW Kapısı Açılıyor Uyarısı●●-●
Ön hava yastıkları●Sürücü tarafı hava yastığı●Sürücü tarafı hava yastığı●Sürücü tarafı hava yastığı●Sürücü tarafı hava yastığı
●Yolcu tarafı hava yastığı●Yolcu tarafı hava yastığı●Yolcu tarafı hava yastığı●Yolcu tarafı hava yastığı
●Yan hava yastıkları●Yan hava yastıkları●Yan hava yastıkları●Yan hava yastıkları
●Baş hava yastıkları (perde hava yastıkları)●Baş hava yastıkları (perde hava yastıkları)●Baş hava yastıkları (perde hava yastıkları)●Baş hava yastıkları (perde hava yastıkları)
Arka hava yastıkları●Baş hava yastıkları (hava perdeleri)●Baş hava yastıkları (hava perdeleri)●Baş hava yastıkları (hava perdeleri)●Baş hava yastıkları (hava perdeleri)
Lastik basıncı izleme cihazı● Ekran● Ekran● Ekran● Ekran
Emniyet kemeri hatırlatıcısı●Ön sıra●Ön sıra●Ön sıra●Ön sıra
ISOFIX çocuk koltuğu●●●●
İleri Çarpışma Uyarısı●●●●
Arkadan Çarpışma Uyarısı●●-●
Sentinel Modu / Durugörü--●●
Yardım/Kontrol Yapılandırması
park radarı●Önce●Önce●Sonra●Önce
●Sonra●Sonra●Sonra
Sürüş yardımı görüntüleme●360 derece panoramik görüntüleme●360 derece panoramik görüntüleme●360 derece panoramik görüntüleme●360 derece panoramik görüntüleme
Şeffaf şasi/540 derece görüntüleme●●●●
Arka Çapraz Trafik Uyarı Sistemi●●-●
seyir sistemi● Tam hızda adaptif hız sabitleyici● Tam hızda adaptif hız sabitleyici● Tam hızda adaptif hız sabitleyici● Tam hızda adaptif hız sabitleyici
Sürüş modu değiştirme●Sporlar●Sporlar●Sporlar●Sporlar
●Finans●Finans●Finans●Finans
●Standart/Konfor●Standart/Konfor●Standart/Konfor●Standart/Konfor
Dik yamaç inişi●●●●
Tepe Başlangıç ​​Yardımı●●●●
Otomatik park etme●●●●
Uzaktan park etme●●-●
Hafıza Park Etme---●
Ters İzleme●●--
Yardım Seviyesi●L2●L2●L2●L2
Sürücü yardım sistemleri● TianShu Akıllı Sürüş Yardımı Vizyon Sürümü● TianShu Akıllı Sürüş Yardımı Vizyon Sürümü--
Yardımlı park etme●●-●
Yardımcı şerit değiştirme●●--
Başlangıç ​​hatırlatıcısı●●--
Harici/Hırsızlık Önleme Yapılandırması
aydınlık●Açılabilir panoramik tavan●Açılabilir panoramik tavan●Açılabilir panoramik tavan●Açılabilir panoramik tavan
Portbagaj-●-●
Bagaj açma yöntemi●Elektrikli●Elektrikli●Elektrikli●Elektrikli
Elektrikli bagaj kapağı konum hafızası●●●●
Anahtar türü●Uzaktan anahtar●Uzaktan anahtar●Uzaktan anahtar●Uzaktan anahtar
●Bluetooth tuşu●Bluetooth tuşu●Bluetooth tuşu●Bluetooth tuşu
Anahtarsız giriş●●●●
Anahtarsız çalıştırma sistemi●●●●
Uzaktan çalıştırma işlevi●●●●
Merkezi kilitleme●●●●
Motor elektronik hırsızlık önleme●●●●
Dahili yapılandırma
direksiyon malzemesi●Deri●Deri●Deri●Deri
Direksiyon ayarı● Manuel olarak● Manuel olarak● Manuel olarak● Manuel olarak
ayarlanabilir (yükseklik yukarı/aşağıayarlanabilir (yükseklik yukarı/aşağıayarlanabilir (yükseklik yukarı/aşağıayarlanabilir (yükseklik yukarı/aşağı
) ve (ön/arka)) ve (ön/arka)) ve (ön/arka)) ve (ön/arka)
Direksiyon simidi fonksiyonları●Çok işlevli●Çok işlevli●Çok işlevli●Çok işlevli
Orta korkuluk●Önceki●Önce●Önceki●Önce
●Sonra●Sonra
Vites değişimi●Elektronik vites kolu●Elektronik vites kolu● Elektronik vites değiştirme● Elektronik vites değiştirme
Güneşlikli makyaj aynası●●●●
Tam LCD gösterge paneli●●●●
LCD gösterge boyutu10.25 inç10.25 inç10.25 inç10.25 inç
Dahili araç kamerası●●●●
Cep telefonları için kablosuz şarj işlevi●Ön sıra●Ön sıra●Ön sıra●Ön sıra
Akıllı donanım
İleri algılama kamerası● Monoküler● Monoküler● Monoküler● Monoküler
Kamera sayısı● 5● 5● 5● 6
Araç içi kamera sayısı---● 1
Ultrasonik radar sayısı● 12● 12● 3● 12
Milimetre dalga radarlarının sayısı● 5● 5-● 2
Sesli bölgesel uyandırma tanıma●Çift Bölge●Çift Bölge--
Koltuklar
Koltuk malzemesi● Suni deri● Suni deri● Suni deri● Suni deri
spor koltuklar●●●●
Ön koltuk fonksiyonları● Isıtma● Isıtma●Isıtma●Isıtma
● Havalandırma● Havalandırma●Havalandırma●Havalandırma
● Masaj (Sadece sürücü koltuğu)● Masaj (Sadece sürücü koltuğu)
Elektrikli koltuk ayarı●Sürücü koltuğu●Sürücü koltuğu●Sürücü koltuğu●Sürücü koltuğu
●Yolcu koltuğu●Yolcu koltuğu●Yolcu koltuğu
Sürücü koltuğu ayarlama yöntemi● İleri-geri ayarlama● İleri-geri ayarlama● İleri-geri ayarlama● İleri-geri ayarlama
● Sırtlık ayarı● Sırtlık ayarı● Sırtlık ayarı● Sırtlık ayarı
● Yükseklik ayarı (2 yönlü)● Yükseklik ayarı (2 yönlü)● Yükseklik ayarı (2 yönlü)● Yükseklik ayarı (2 yönlü)
● Bel desteği (2 yönlü)● Bel desteği (2 yönlü)
Yolcu koltuğu ayarlama yöntemi●İleri ve geri ayarlama●İleri ve geri ayarlama●İleri ve geri ayarlama●İleri ve geri ayarlama
●Sırtlık ayarı●Sırtlık ayarı●Sırtlık ayarı●Sırtlık ayarı
İkinci sıra koltuk ayarı●Tersine Oran●Tersine Oran●Tersine Oran●Tersine Oran
Arka bardak tutucular-●-●
multimedya
Merkezi kontrol renkli ekran● Dokunmatik LCD● Dokunmatik LCD● Dokunmatik LCD● Dokunmatik LCD
Uydu seyir sistemi●●●●
Navigasyon trafik bilgisi ekranı●●●●
Harita Markaları● Gaode Haritası● Gaode Haritası● Gaode Haritası● Gaode Haritası
Yol yardım çağrısı●●●●
Araç içi akıllı sistem●TianShu Akıllı İşletim Sistemi●TianShu Akıllı İşletim Sistemi--
Mobil APP uzaktan işlevi● Kapı kontrolleri● Kapı kontrolleri●Araç durum kontrolü/teşhisi●Araç durum kontrolü/teşhisi
● Pencere kontrolleri● Pencere kontrolleri●Araç konumu/araba bulma●Araç konumu/araba bulma
● Araç çalıştırma● Araç çalıştırma
● Far kontrolleri● Far kontrolleri
● Klima kontrolleri● Klima kontrolleri
● Koltuk ısıtması● Koltuk ısıtması
● Koltuk havalandırması● Koltuk havalandırması
● Araç durum kontrolü/teşhisi● Araç durum kontrolü/teşhisi
● Araç konumu/araç bul● Araç konumu/araç bul
Bluetooth/Araç Telefonu●●●●
Mobil telefon bağlantısı/haritalama●CarPlay'i destekler●CarPlay'i destekler●Orijinal fabrika bağlantı/haritalama●Orijinal fabrika bağlantı/haritalama
●HUAWEI HiCar'ı destekler●HUAWEI HiCar'ı destekler
●CarLink'i destekler●CarLink'i destekler
●Honor Araç Bağlantısı●Honor Araç Bağlantısı
Ses markası adı-SONY-SONY
Konuşmacı sayısı6868
Dış hoparlör sayısı--●1 konuşmacı●1 konuşmacı
Ses tanıma kontrol sistemi●Multimedya sistemi●Multimedya sistemi●●
●Navigasyon●Navigasyon
●Telefon●Telefon
●Klima●Klima
●Güneş Tavanı●Güneş Tavanı
●Pencere●Pencere
Merkezi kontrol ekranı boyutu●14.6 inç●14.6 inç●14.6 inç●14.6 inç
Sesli uyandırma sözcükleri●●--
Sesli asistan uyandırma sözcüğü●Merhaba, Xiao An●Merhaba, Xiao An--
Sürekli konuşma tanıma●●--
Hareket kontrolü---●
Yüz tanıma---●
4G/5G ağları●4G●4G●4G●4G
Wi-Fi Hotspot●●●●
Bağlı Araçlar●●●●
OTA yükseltmesi●●●●
Araba KTV●●●●
Arayüz desteği●USB arayüzü●USB arayüzü●USB arayüzü●USB arayüzü
USB/Type-C port sayısı● Ön sırada 1 / Arka sırada 2● Ön sırada 1 / Arka sırada 2● Ön sırada 1 / Arka sırada 2● Ön sırada 1 / Arka sırada 2
Cep telefonları için kablosuz şarj gücü●50W●50W●50W●50W
App Store●●--
ışık
Kısa farlar●LED●LED●LED●LED
Yüksek kirişler●LED●LED●LED●LED
LED gündüz farları●●●●
Uyarlanabilir uzun ve kısa far●●●●
Farlar ayarlanabilir●●●●
Otomatik farlar●●●●
Farların gecikmeli kapanması●●●●
Direksiyon destek aydınlatması●●--
İç ortam aydınlatması-●-●
Dokunmatik okuma ışığı●●●●
Cam/Dikiz Aynası
Elektrikli camlar●Önce●Önce●Önce●Önce
●Sonra●Sonra●Sonra●Sonra
Tek dokunuşla pencere açma●Tam araç●Tam araç●Tam araç●Tam araç
Araba camları için sıkışma önleme fonksiyonu●●●●
dış dikiz aynası●Elektrikli ayarlanabilir●Elektrikli ayarlanabilir●Elektrikli ayarlanabilir●Elektrikli ayarlanabilir
●Elektrikli katlama●Elektrikli katlama●Elektrikli katlama●Elektrikli katlama
●Isıtılmış●Hafıza●Isıtılmış●Hafıza
●Kilitlendiğinde otomatik olarak katlanır●Isıtma●Kilitlendiğinde otomatik olarak katlanır●Isıtma
●Kilitleme sırasında otomatik katlama●Kilitleme sırasında otomatik katlama
●Geri giderken otomatik yatırma●Geri giderken otomatik yatırma
İç dikiz aynası● Manuel parlama önleyici● Manuel parlama önleyici● Manuel parlama önleyici● Manuel parlama önleyici
Cam fonksiyonu-●Çok katmanlı ses yalıtımı-●Çok katmanlı ses yalıtımı
Yan camlar için çok katmanlı ses geçirmez cam-●Ön sıra-●Ön sıra
Yağmur sensörlü silecekler●●●●
Arka silecek●●●●
Klima/buzdolabı
Klima kontrol yöntemleri●Otomatik kontrol●Otomatik kontrol●Otomatik kontrol●Otomatik kontrol
Arka havalandırma●●●●
PM2.5 filtrasyonu●●●●
negatif iyon jeneratörü-●-●

 

 

 

Bir iş teklifi almak için formu doldurun

Sorunuzu şimdi sorun ve bir iş günü içerisinde yanıt alın.

 

Changan Uni-Z Ayrıntıları (1)
önceki ok
sonraki ok
Changan Uni-Z Ayrıntıları (1)
Changan Uni-Z Ayrıntıları (2)
Changan Uni-Z Ayrıntıları (3)
Changan Uni-Z Ayrıntıları (4)
Changan Uni-Z Ayrıntıları (5)
Changan Uni-Z Ayrıntıları (6)
Changan Uni-Z Ayrıntıları (7)
Changan Uni-Z Ayrıntıları (8)
Changan Uni-Z Ayrıntıları (9)
Changan Uni-Z Ayrıntıları (10)
Changan Uni-Z Ayrıntıları (11)
Changan Uni-Z Ayrıntıları (12)
Changan Uni-Z Ayrıntıları (13)
Changan Uni-Z Ayrıntıları (14)
Changan Uni-Z Ayrıntıları (15)
önceki ok
sonraki ok

 

 

 

 

Yorumları

hiçbir görüş vardır.

“Changan Uni-Z” için ilk yorumu yapan siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir .

Changan Üniversitesi-ZChangan Üniversitesi-Z
$13,400